AktualitySdružení a spolky

Letní hasičský tábor Soptík

Přihláška a ostatní dokumenty k přihlášení na letní hasičský tábor „SOPTÍK“, který se bude konat v termínu 30. 7. – 8. 8. 2020 v rekreačním areálu Čichořice, okres Karlovy Vary.

!!!!! POZOR, POZOR, POZOR !!!!!

Z důvodu stále narůstajícího zájmu o tábor je změna  ve způsobu přihlašování:

Aby bylo zajištěno místo pro Vaše dítě na táboře, již nestačí telefonické zarezervování, ale musí být odevzdána přihláška a zároveň musí být zaplacen účastnický poplatek.

Proto v případě zájmu neotálejte, co nejdříve vyplňte přihlášku a doručte ji paní Daně Vilímkové buď do kanceláře Okresního sdružení hasičů Benešov (Nová Pražská 1903, Benešov) nebo domů (Vlašimská 269, Divišov). Doporučujeme se s ní předem telefonicky domluvit (tel. 724 23 66 55). 

Teprve po odsouhlasení ze strany paní Vilímkové o volné kapacitě zaplaťte účastnický poplatek (v případě bezhotovostní platby zašlete potvrzení o platbě na email starosta@oshbenesov.cz). 

S přihláškou nemusíte odevzdávat lékařský posudek. Ten stačí odevzdat až při odjezdu. Ale kdo ho již má, může samozřejmě s přihláškou odevzdat. 

Pokud byste potřebovali konzultaci o zdravotním stavu svého dítěte před konáním tábora, obracejte se individuálně na  zdravotnici Zdeňku Bumbálkovou (tel.: 723 493 505). Odevzdávejte kopii posudku. Posudek má platnost 2 roky, tak ho můžete použít na více akcí. Kdo odevzdá originál, nebudeme ho vracet ani na vyžádání. Je to z důvodu stále narůstající administrativy, zvyšování poštovních nákladů apod. 

Další podrobnosti naleznete ve Všeobecných podmínkách.

Přihláška

List účastníka – bezinfekčnost

Posudek o zdravotní způsobilosti

Seznam+veci+s+sebou

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com