Aktuality

ODEČTY VODOMĚRŮ – ČERVEN 2023

Vážení odběratelé Skupinového vodovodu CHOPOS,

rádi bychom vás informovali, že se blíží konec června a s ním i pravidelné odečty vodoměrů. Prosíme vás o spolupráci a o nahlášení stavu vodoměrů, ideálně ke konci června.
Tímto nám umožníte správné a přesné fakturace vaší spotřeby.

Pro nahlášení stavu vodoměrů máte k dispozici několik možností:

  1. On-line formulář: Nejjednodušší způsob, jak nahlásit stav vodoměru, je prostřednictvím on-line formuláře. Stačí vyplnit požadované údaje a nahlásit stav vodoměru pomocí tohoto odkazu: https://www.chopos.cz/skupinov%C3%BD-vodovod-chopos/on-line-formul%C3%A1%C5%99-pro-hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-stavu-vodom%C4%9Bru.html
  2. E-mail: Pokud preferujete komunikaci prostřednictvím e-mailu, můžete nám stav vodoměru nahlásit na adresu vodovod@chopos.cz. Stačí uvést jméno a příjmení, adresu odběrného místa a stav vodoměru ke dni odečtu.
  3. Telefon: Pokud upřednostňujete telefonickou komunikaci, rádi přijmeme Váš nahlášený stav vodoměru i telefonicky. Zavolejte prosím na číslo 721 374 238 a sdělte nám Vaše údaje.

Pokud Vám již byl nainstalován vodoměr s dálkovým odečtem, není nutné nahlášení stavu provádět. Tento typ vodoměru umožňuje získání odečtu automaticky. (Vodoměry s dálkovým odečtem se montují průběžně. Přijde řada i na Vaše odběrné místo.)

Děkujeme Vám za spolupráci a pochopení. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených kontaktech.

Skupinový vodovod CHOPOS

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com